SABRET GÖNLÜM..


Sabret gönlüm , yolun çok uzun olsada sabret !! Kötü zamanlar iyi olmak için var sakın unutma.. Sen sadece sabret ve dua et sessizce bekle.. Kendi mavi gökyüzünde düş düşlere , hatırlat umursamazca davranan , arayıp sormayan herkese kendi kendine her şeye yeteceğini , kendi yaralarını sarıp yola devam edebileceğini.. Sanmasınlar yıkıldım , sanmasınlar çöktüm , her yağmur damlası bir yeşillik yaratmak içindir , bir başka bahar için sadece yarak döktüm hepsi bu !! İyi niyetim suistimal edildi diye kötü biri mi olacağım ?! Asla !! İyi niyetlerimle çoğalmaya devam edeceğim ki anlamayıp eksilenler , sırt dönüp , elimi bırakanlar utansın.. Ağaçlar küsüyor mu ?! hiç sonbahara , kışa onları kurutuyor diye , sabırla bekliyorlar baharı yeniden yeşerip hayat bulmak için. Sende sabret gönlüm her kışın bir baharı var , her yağmurdan sonra güneş açar , varacağız güzel günlere yeniden az daha sabır..

11 yorum:

 1. Sabır güzeldir. Ardından hep güzellikler getirir inşallah senin içinde öyle olur. Sevgiler,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah canım benim hepimize güzellikler getirsin hayat..

   Sil
 2. Sabır ve isyan etmeden teslimiyet gösterip daha çok sarılmak herkesin yapabileceği bir şey değil ama emin ol bu dünyada ve ebedi hayatımızda çok güzellikler yaşatır. Allah kulunu bilir, tanır yılgınlık bizden değil kulak tıka ve devam et. Sabahı hak etmek var, tadını bilmek var. Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Bloğunuzu çok beğendim. Takipe aldım bende beklerim.. <33

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederimm , hoş geldiniz.. :)

   Sil
 4. Ne güzel yazmışsın öyle yüreciğine sağlık canım benim sevgiler ..

  YanıtlaSil
 5. Yüreğinize sağlık... Sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Didem kızım. Annen dilerim daha iyileşmiştir. Sana, ailene sağlık, huzur dolu bir yıl dilerim kızım. Sen zaten sabırlısın canım. Sevgiyle kucaklıyorum seni:)

  YanıtlaSil