MY BİRTHDAY :) :)


Tıp dünyasını yanıltan ve şaşırtan inatçı ve güçlü bir bennnn , 28 yıl önce tamda bugün doğmuşum iyi ki de doğmuşum.. :) Hayat defterim boş kalmış olsada , görmüş , geçirmiş bir hayat edinememiş olsam da , yaşamak çok güzel , var olmak çok güzel.. Seyri hayatımda güzel şeyler seyrettim uzaktan , güzel şeyler öğrendim .. Umudu öğrendim , elimde var olanla yetinmeyi öğrendim , kendim için savaşmayı öğrendim , hayallerim kadar güzel oldum hep , hayallerim kadar değerli.. Hayat beni seyretti , ben hayatı.. Dinledik 28 yıl boyunca birbirimizi , o bana imrendi , ben ona.. Çoğu zaman üzerime gelsede , tutunduğum şeyleri koparsada , yüreğime iyi gelenleri uzaklara gönderse de , yaralarımı sarmak için hep bir ışık yaktı içinde bana.. Demem şu ki engelimle , kendimle , yarım hayatımla gurur duyuyorum ve Rabbim izin verdiği sürece yaşamayacak diyenlere inat var gücümle yaşamaya devam edeceğim , gerçekleşmesini istediğim hayallerim var çünkü , görmek istediğim insanlar , yaşamak istediğim duygular var.. Zorda olsa hayat bana güzel , İYİ Kİ DOĞDUM BEN.. :)

22 yorum:

 1. İyiki doğmuşsunuz o zaman. Musmutlu yıllar dilerim :)

  YanıtlaSil
 2. İyi ki doğdun Didem.Mutlu yaşların olsun;)

  YanıtlaSil
 3. Doğum gününüz kutlu olsun. Mutlu, güzel, hayırlı yıllar sizin olsun ♡

  YanıtlaSil
 4. Doğum günün kutlu olsunnnn 😊❤️. Her şey gönlünce olur umarım

  YanıtlaSil
 5. Şükrederek ve umutlarına sarılarak hayatın hakkını vermişsiniz ne mutlu. Hayat veren Allah şükür bekliyor, korktuklarınızdan emin umduklarınızdan daha güzel hayatınız olsun..

  YanıtlaSil
 6. Benim bittiğim an sanırım şimdi. Doğum günün kutlu olsun Didemciğim. Alah sana herşeyin kolaylığını versin.Beni afedebilecekmisin bilmiyorum. Ama inan ki görmedim. Acaba diyorum o istenmeyen olayları yaşarken mi kontrolümü kaybettim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Estağfurullah kalplerimiz bir ya o bana yeter Ece teyzem..

   Sil
 7. Gecikmeli olarak da olsa kutlarım, nice yaşlar.

  YanıtlaSil
 8. çoktan eskitmişsin bile yeni yaşını. yinede iyi ki doğdun :))))))

  YanıtlaSil