YENİ DÜŞLER..

Bu aralar herkese kulaklarımı tıkadım kendimi dinliyorum sadece.. Zira yorgunum ve aslına bakarsanız hiç söylenmemiş sözler duymaya ihtiyacım var , hiç gidilmemiş yerlere gitmek gerek , yüzünü hiç bilmediğim insanlar görmek ve onları dinlemek istiyorum , belkide bu yüzden yerimi yadırgadım bu aralar ve çekildim kabuğuma.. Hayat dardır doğru ama umutta geniş , bu yüzden " burası son " dediğim hiç bir yolun sonu gelmedi ve aslında her sonda yeni bir başlangıca adım attım her zaman.. Sabrıma sabır ekledim ve hiç gerçekleşmese de küsmedim ben düşlere , iki şeye hayranım artık üstümdeki gökyüzüne ve içimdeki hiç tükenmeyen umutlara.. Essin şimdi rüzgar içimin en derinlerine , serpsin ferahlığını versin mutluluğunu ve ben kahvemden  bir yudum alıp gülümserim yıldızlara .. Her zaman mutlu olacak bir neden , yeni hayaller kurmak için bir şans ve yarınlar için bir umut daima vardır.. Şunu da unutmamalı insan nasipten öte yol yok bu hayatta payımıza düşen ne ise elimizden geldiğince güzel bir şekilde hafızalarımızda yer edecek huzur dolu anılar biriktirerek yaşayıp şükretmeli yine bu günümüze , en güzeli değil en hayırlısı olsun hakkımızda..

10 yorum:

 1. Şükretmek önemli.Her gün şükretmeliyiz...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle uyandığımız nefes aldığımız her güne şükretmeli.. :)

   Sil
 2. Şükür bazen bende ıssız bir yere gidip avaz avaz çığlık atmak beni hiç tanımayan bir insana hayatımın en namahrem sırlarına kadar anlatmak saatlerce avaz avaz ağlamak istiyorum sonra aman ne geçecek eline diyorum :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elime ne geçecek bilmem ama bunları istiyorum bu ara çok fazla.. :)

   Sil
 3. of evet yine haklısın ve yine çok etkileyici yazıyon sen.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba blogunuzu yeni kesfettim ve takibe aldim bende beklerim 😊

  bayankirpikk.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Benim canım kızım.Yolculuk beni yordu.Evime geldim.Kızımı ziyarete geleyim dedim.Nasıl tatlı bir evlatsın sen Didem'im.İnan şu an yazını okudum ve ne kadar değerli olduğunu yeniden onayladım.Tanımadık yerler ve yüzler.Bana esin kaynağı oldun şimdi sen.Seni sevgiyle kucaklıyor çok öpüyorum.Mucizelerle dolu güzelliklerin olsun dilerim.Ece teyzen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için teşekkür ederim yüreği güzelimm , hoş geldin evine :) bende seni sevgiyle kucaklıyorum kocaman öpüyorum..

   Sil