Mutluluktan Haber Ver Dilek Taşı..


Renkli rüyalardan uyanıp büyük umutla başlarsın her yeni güne.. İnsanın en büyük yoldaşı onu " seven " değil onu anlayanmış meğerse ve anlamakla başlarmış tüm yolculuklar .. Çok şey bilmeye gerek yok aslında sevginin, fedakarlığın ve harcanan emeğin kıymetini bilelim yeter.. Islatalım eylülün miss kokulu yağmurları ile gönlümüzün kurak topraklarını , her eylül yeni bir başlangıçtır yıpranan umutların yaprak dökümüdür ya hani , yeni umutlar ekelim , yeni düşler düşleyelim silkeleyelim üzerimizden kırgınlıkları , yorgunlukları , temizleyelim düşüncelerimizi, ruhumuzu ve gönlümüzü.. Ve öğrendim ki bu hayatta en önemli şey tanıdığınız kişilerin sayısı değil iyi gün , kötü gün demeden yokluğunuzu derinden hissedebilenlerin sayısıdır.. Kahve tadında olsun artık hayat , telvesi umut , köpüğü huzur yanında da lokum gibi insanlar ve su gibi temiz güzel muhabbetler..

12 yorum:

 1. Ohh içime iyi geldi kahven nasıl olsun bakim:) lokumda var çabuk karar ver yoksa hepsini yerim:) İyi akşamlar:)

  YanıtlaSil
 2. Bugün de ablam buna benzer bir konuşma yaptık.Nicelik değil nitelik önemli :)

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel bir yazı olmuş şu aralar biraz kafa dolu benim çok iyi geldi teşekkür ederim :)...Her şey o güzel gönlünce olsun inşallah ...sevgiler ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim güzel yorumun için , hepimizin gönlünce olsun her şey..:)

   Sil
 4. Merhaba çok güzel yazmışsın içini dökmüşsün sanki :) mutluluk zaten anlamaktır bana göre. Mesela yeni öğrendiğim bir şeyi anladığında mutlu olursun:) takipdesin canım

  YanıtlaSil
 5. ayy bayram vesile olsun bunlaraaaa :)

  YanıtlaSil
 6. Her dileğin kabul olsun canımm

  YanıtlaSil