ÇOCUKLUĞUMU VERİN BANA..

Sonunda kavuştuk birbirimize !! Aaahh ne kadar uzun zaman oldu dimi dost kumsalına inip seni seyretmeyeli , sahi ya ne kadar oldu birbirimizden ayrı düşeli 13 yıl dimi !! zaman ne çabuk geçiyor değil mi.. Yaşlanmışsın be dostum , sağın , solun o kadar çok değişmiş ki , çoğu yerler yıkılmış , çocukluğuma ait hiç bir şey hiç kimse kalmamış.. İçine de kocaman bir liman dikmişler , güzel ne varsa bozuyorlar dimi be dost , o ışıltını o parıltını alamamışlar ama henüz kimselere verme o güzelliğini emii !! Ahh dost ne çok zaman geçirdik seninle , ne gün batımları geldi geçti , ne gözyaşları aktı gitti , sırf yüzüm gülsün diye ne çok sürprizler sundun bana yüzümü hep güldüren oldun , ne çok gemi saydım üzerinde süzüle süzüle giden , nasıl derin derin çekerdim içime kokunu bir yanım hep hissetmiş sanki ayrı düşeceğimizi.. Sana şimdi garip gelecektir ama ne zaman gülmeye ihtiyaç duysam burnuma hep o miss kokun gelir biliyor musun !! Sanki göremesem de uzaktan bak ben hep buradayım hadi gülümse der gibi hep kokun iyileştirir içimin sızlayan köşesini.. Bugün içim öyle bir burkuldu ki seni görünce bağıra bağıra ağlamak geldi içimden ama sen öyle güzel bakıyordun ki bana masmavi akmadı gözümün yaşı yutkundum ve burukta olsa gülümsedim sana.. Çok özledim dost ben o günleri çok özledim elimden aldıkları her şeyi çok özledim , dolmuyor be dost hiç bir şeyle dolmuyor gidenlerin yeri , taştı artık içimin hasret köşesi .. Yoruldum dost hemde çok yoruldum bana çocukluğumu geri versinler büyüklük onlarda kalsın..

14 yorum:

 1. '...bana çocukluğumu geri versinler büyüklük onlarda kalsın..' Onlarda kalsın be valla..O kadar derine dokundunuz ki içimde..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimde derinden içime dokunan çok şey var bu ara..

   Sil
 2. Büyüyeceksek de içimizdeki çocuk ölmese bari ❤

  YanıtlaSil
 3. Çok çabuk büyüdük. Zamanın tadını çıkaramadan biraz eksik biraz fazla..

  YanıtlaSil
 4. Hayatı çok hızlı yaşadık sanki..

  YanıtlaSil
 5. offf gözüm burnum sızladı yaaa :)

  YanıtlaSil
 6. ahh çok çabuk giden çocukluğumuz daha dizlerimiz de ki yaraları geçmeden bir bakmışız büyümüş ne çabuk akıp gidiyor zaman yıllar seneler aylar oysa daha çok şey vardı çocukluğuma dair yaşayacağımız zaman bazen çok acımasız oluyor bu konuda ama hayat işte iyisiyle kötüsüyle yaşamaya gülmeye ağlamaya değer birde tüm sevdiklerin yanında oldu mu daha güzel işte o zaman o içinde sakladığın çocukluğunu hiç bir zaman yitirme emi hayat sana hep güzel baksın ....en güzeline emanet ol...hayırlı huzurlu güzel bir bayram geçirmen dileğiyle ...:)benim çenem düşmüş gene :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun , güzel dileklerin için çook teşekkür ederimm.. :)

   Sil
 7. Off ne güzel yazıymış. Kaçırdığım için son derece üzgünüm.

  YanıtlaSil